This page has been automatically translated using Google Translate.

Åter till sl.se

Skriv ut

Reseplanerare

Byt färdriktning

Jag vill tidigast åka
Jag vill senast vara framme
Fler val Färre val

Via hållplats

 minuter.

Färdmedel


  Flera linjer skiljs åt med kommatecken (exempel: 4,52,177).

Gångväg och framkomlighet

Byten

Byten
minuter.

  • Reseförslag Fredag 26 maj

    10:09
    Huddinge station
    10:36
    Flottsbro
    buss 714
    27 min

    1. 10:09 Huddinge station

      buss 714 buss 714  mot Flottsbro

      10:13 Kyrkhagsvägen

      10:14 Midsommarvägen

      10:16 Vistaskolan

      10:17 Vistabergs allé

      10:20 Vistaberg

      10:21 Vistabergs allé

      10:22 Bergavägen

      10:23 Vindvägen

      10:24 Sibyllavägen

      10:26 Fredriksdal

      10:28 Kristinavägen

      10:29 Gustav Adolfsvägen

      10:32 S:t Botvids begravningsplats

      10:36 Flottsbro

  • 11:09
    Huddinge station
    11:36
    Flottsbro
    buss 714
    27 min

    1. 11:09 Huddinge station

      buss 714 buss 714  mot Flottsbro

      11:13 Kyrkhagsvägen

      11:14 Midsommarvägen

      11:16 Vistaskolan

      11:17 Vistabergs allé

      11:20 Vistaberg

      11:21 Vistabergs allé

      11:22 Bergavägen

      11:23 Vindvägen

      11:24 Sibyllavägen

      11:26 Fredriksdal

      11:28 Kristinavägen

      11:29 Gustav Adolfsvägen

      11:32 S:t Botvids begravningsplats

      11:36 Flottsbro

  • 14:09
    Huddinge station
    14:36
    Flottsbro
    buss 714
    27 min

    1. 14:09 Huddinge station

      buss 714 buss 714  mot Flottsbro

      14:13 Kyrkhagsvägen

      14:14 Midsommarvägen

      14:16 Vistaskolan

      14:17 Vistabergs allé

      14:20 Vistaberg

      14:21 Vistabergs allé

      14:22 Bergavägen

      14:23 Vindvägen

      14:24 Sibyllavägen

      14:26 Fredriksdal

      14:28 Kristinavägen

      14:29 Gustav Adolfsvägen

      14:32 S:t Botvids begravningsplats

      14:36 Flottsbro

  • 15:09
    Huddinge station
    15:36
    Flottsbro
    buss 714
    27 min

    1. 15:09 Huddinge station

      buss 714 buss 714  mot Flottsbro

      15:13 Kyrkhagsvägen

      15:14 Midsommarvägen

      15:16 Vistaskolan

      15:17 Vistabergs allé

      15:20 Vistaberg

      15:21 Vistabergs allé

      15:22 Bergavägen

      15:23 Vindvägen

      15:24 Sibyllavägen

      15:26 Fredriksdal

      15:28 Kristinavägen

      15:29 Gustav Adolfsvägen

      15:32 S:t Botvids begravningsplats

      15:36 Flottsbro

  • 16:09
    Huddinge station
    16:36
    Flottsbro
    buss 714
    27 min

    1. 16:09 Huddinge station

      buss 714 buss 714  mot Flottsbro

      16:13 Kyrkhagsvägen

      16:14 Midsommarvägen

      16:16 Vistaskolan

      16:17 Vistabergs allé

      16:20 Vistaberg

      16:21 Vistabergs allé

      16:22 Bergavägen

      16:23 Vindvägen

      16:24 Sibyllavägen

      16:26 Fredriksdal

      16:28 Kristinavägen

      16:29 Gustav Adolfsvägen

      16:32 S:t Botvids begravningsplats

      16:36 Flottsbro